Oszczędzaj na kosztach energii elektrycznej. Elektrownia fotowoltaiczna odpowiedniej mocy dostosowana do poziomu zużywanej energii zapewni Ci własny prąd i pozwoli znacznie ograniczyć koszty jakie płacisz do zakładu energetycznego. Co więcej w przypadku zwiększonej produkcji energii i jednoczesnym ograniczeniu własnej konsumpcji możesz nadwyżkę energii, której nie zużyjesz od razu wprowadzić do sieci dystrybucyjnej i odebrać 80% tej energii w przeciągu roku, bez dodatkowych opłat.

Inwestując w mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy do 50 kWp nie musisz występować o pozwolenie na budowę i wykonywać kosztownych projektów budowlanych. Procedura włączenia elektrowni fotowoltaicznej do sieci energetycznej jest prosta, bez nadmiernych uciążliwości dla klienta.

Oferowane przez naszą firmę instalacje fotowoltaiczne realizujemy wyłącznie na produktach o wysokich parametrach jakościowych oraz spełniających obowiązujące normy techniczne, a jakość naszych usług instalacyjnych gwarantuje długoletnią bezawaryjną pracę elektrowni. Zadbamy też o sprawne funkcjonowanie Twojej elektrowni w okresie eksploatacyjnym systematycznie ją przeglądając i konserwując.

Liczne programy dofinasowania mikroinstalacji fotowoltaicznych pozwalają na poniesienie znacznie ograniczonych wydatków własnych. Pomagamy w uzyskaniu takiego dofinansowania z różnych programów dedykowanych na ten cel.

Dlaczego my?

Ogólnopolski zasięg działania

18-letnie doświadczenie w formule EPC

Instalatorzy z certyfikatem UDT

100% spełnienie norm formalno-prawnych

Doradztwo, finansowanie, realizacja „pod klucz”

Wysoka jakość produktów i usług

Konkurencyjne ceny

Serwis ASSISTANCE 24H/7

0

Lat na rynku

0

Ukończonych projektów w formule EPC

0

Łączna moc elektrowni (kWp)

+

Partnerów biznesowych

© PKF S.A.