Uniezależnij się od wysokich kosztów zużywanej energii elektrycznej. Jeśli konsumpcja energii elektrycznej w Twojej firmie jest na wysokim poziomie, a posiadasz wolne przestrzenie dachowe czy niezabudowany fragment działki to jest to doskonały powód aby zainstalować własną elektrownię fotowoltaiczną. Taka inwestycja finansowana ze środków własnych, z licznych programów krajowych czy dofinansowań unijnych zwraca się bardzo szybko. Zapewniamy wszelkie wsparcie w uzyskaniu takiego dofinansowania.

Dobrze zaprojektowana instalacja zapewni wysoki stopień wykorzystania wytwarzanej energii na własne potrzeby tj. autokonsumpcji, która powinna wynosić min. 80% i więcej. Nasz zespół projektantów wykona ekspertyzę miejsca montażu i wykona projekt budowlany. Po zatwierdzeniu projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę kompleksowo wykonamy cały projekt, dokonamy odbioru technicznego i włączmy instalację do sieci energetycznej.

Dobre relacje z klientem to nasz najwyższy priorytet dlatego w okresie eksploatacyjnym będziemy dbać o maksymalną wydajność Twojej elektrowni poprzez zagwarantowanie okresowych przeglądów technicznych i usługi czyszczenia modułów. Jeśli w międzyczasie Twoje potrzeby w zakresie zapotrzebowania na dodatkową moc wzrosną możemy zawsze wykonać modernizację zwiększającą moc elektrowni.

Proces produkcji energii elektrycznej z elektrowni fotowoltaicznych jest skomplikowany i uzależniony od wielu czynników. Inwestorzy mają zawsze dylemat z odpowiedzią na pytanie – czy mi się to opłaci? Nie podejmuj decyzji jeśli nie masz pewności, że to rozwiązanie jest dla Ciebie korzystne. Pomożemy Ci w tym. Przedstawimy pełną analizę finansową dla Twojej inwestycji. Nie zdecydujemy za Ciebie ale przedstawimy dane (np. IRR, NPV, PP czy koszty utrzymania elektrowni w okresie eksploatacji) na podstawie których podejmiesz świadomą decyzję.

Dlaczego my?

Ogólnopolski zasięg działania

18-letnie doświadczenie w formule EPC

Instalatorzy z certyfikatem UDT

100% spełnienie norm formalno-prawnych

Doradztwo, finansowanie, realizacja „pod klucz”

Wysoka jakość produktów i usług

Konkurencyjne ceny

Serwis ASSISTANCE 24H/7

0

Lat na rynku

0

Ukończonych projektów w formule EPC

0

Łączna moc elektrowni (kWp)

+

Partnerów biznesowych

© PKF S.A.