Oferty pracy

CV prosimy wysyłać na adres: praca[małpa]pkfsa.pl

KIEROWNIK BUDOWY FARMY FOTOWOLTAICZNEJ ( nabór ciągły )
( miejsce świadczenia pracy: cała Polska )

Opis stanowiska:
- zarządzanie budową i organizacja pracy na budowie,
- sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością robót realizowanych przez podwykonawców,
- przygotowywanie dokumentacji technicznej,
- dokonywanie wpisów do dziennika budowy
- praca na terenie całego kraju, w lokalizacjach aktualnych realizacji,
- wsparcie działu zakupów w zakresie harmonogramu dostaw,
- aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
- posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
- posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno - budowlanych bez ograniczeń będzie dodatkowym atutem
- posiadanie uprawnień w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- opracowywanie harmonogramów robót budowlanych i instalacyjnych
- umiejętność organizacji prac na budowie i podejmowania decyzji,
- wysokie umiejętności organizacji pracy podwykonawców,
- umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office i programu AutoCad,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- myślenie analityczne, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność,
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę w stale rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności, w tym zdobywania praktyki zawodowej,
- udział w realizacji projektów w środowisku miedzynarodowych specjalistów,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.