Wielu producentów boryka się niską rentownością produkcji, a zmienne koszty jednostkowe produktu w skład których wchodzą m.in. koszty energii zużywanej do produkcji są nieustanie poddawane przez właścicieli/zarząd analizie ekonomicznej. Co więcej ceny energii elektrycznej rosną z roku na rok co wpływa na obniżanie rentowności produkcji. Dość trudno ograniczyć je nie zmniejszając jakości czy wolumenu wytwarzanych produktów.

Tym samym wizja posiadania własnej elektrowni fotowoltaicznej montowanej na halach produkcyjnych, magazynach, budynkach biurowych czy na wolnej niezbudowanej części działki, zapewniającej wystarczający poziom mocy do utrzymania ciągłości produkcji, staje się bardzo pożądaną inwestycją w przedsiębiorstwie.

Własny darmowy prąd to spore oszczędności z jednej strony i zyski pozywające na rozwój przedsiębiorstwa z drugiej. Przedsiębiorców nie trzeba przekonywać, są zawsze za ekonomicznie uzasadnionymi inwestycjami zwiększającymi konkurencyjność ich przedsiębiorstw. Nie trać więc czasu, przedstawimy Ci kompleksowe rozwiązanie wybudowania Twojej elektrowni „pod klucz” i pomożemy w załatwieniu finansowania inwestycji.

© PKF S.A.